• چهارشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد خاطر نشان کرد: پناهگاه سگ‌های بلاصاحب تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد خاطر نشان کرد: پناهگاه سگ‌های بلاصاحب تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد گفت: پناهگاه سگ‌های بلاصاحب یزد با اعتباری بالغ برسه میلیارد و 500 میلیون ریال تا دو ماه آینده مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – حمید رضا رحیمدل گفت: پناهگاه سگ‌های بلاصاحب یزد به منظور ساماندهی و کتترل سگ‌های ولگرد و بلاصاحب در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع، تا دوماه آینده مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد افزود: فاز اول این پناهگاه چهار طبقه، با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 500 میلیون ریال انجام شده است.

وی اضافه کرد: با بهره برداری از این پناهگاه، سگ‌های جمع آوری شده در ابتدا به مدت یک هفته در قرنطینه و مورد معاینه دامپزشک قرار می‌گیرند.

رحیمدل با بیان اینکه پناهگاه سگ‌های بلاصاحب در اراضی جنب کارخانه کمپوست قرار دارد، اظهار داشت: در صورت نژاد دار بودن سگ‌های ولگرد جمع آوری شده در پناهگاه، سگ‌ها پس از واکسینه شدن، به متقاضیانی که برای نگهبانی از مزارع و باغ‌های خود به آن‌ها نیازمندند، تحویل داده می‌شود.

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد عنوان کرد: شهروندان از طریق برچسب کد "QR"، ناوگان سرویس مدارس دارای مجوز را شناسایی کنند

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد عنوان کرد: شهروندان می توانند از طریق برچسب کد " QR " نصب شده بر روی ناوگان سرویس مدارس...

۱۳۹۸/۰۸/۲۱ 28 بازدید