• جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بر لزوم استفاده از ظرفیت های فرهنگی استان تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بر لزوم استفاده از ظرفیت های فرهنگی استان تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در نشست رصدخانه ای فرهنگی که با حضور برخی از صاحبنظران و دستگاه های فرهنگی استان برگزار شد، اظهار داشت: ظرفیت‌های فرهنگی متعددی در مرکز استان وجود دارد که باید به دور از شعار و هیجان اجتماعی با برنامه‌ریزی و درک مشترک با همکاری تمامی بخش‌ها برای عرضه به مردم اقدام کرد.

یه گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - عباس ملازینلی بر لزوم استفاده از ظرفیت های فرهنگی استان تاکید کرد و افزود: شناسایی ظرفیت‌های فرهنگی با همکاری همگان و ارائه مناسب آن در سایه همکاری، هم‌افزایی و هم‌پوشانی برای رسیدن به اهداف و توفیق‌های بیشتر کمک می‌کند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: رسانه‌های غربی با هجمه فرهنگی خود با استفاده از ابزارهای نوین تبلیغاتی به دنبال اضمحلال فرهنگی کشورها و ملت‌ها هستند.

ملازینلی خاطر نشان کرد: ما باید برای پیشگیری از هجمه فرهنگی و جلوگیری از سلطه آنها بیش از گذشته از غنای فرهنگی اسلامی - ایرانی به نحو مناسبی استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: آنها  برای رسیدن به اهداف خود از تمام ابزارها و رسانه‌ها استفاده می‌کنند و در مقابل ما هم باید در سایه برنامه‌ریزی و گفتمان‌سازی اهداف و برنامه‌های خود را به دیگران منتقل کنیم.

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 45 بازدید

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد عنوان کرد: بزودی از سامانه هوشمند مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر بهره برداری می شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد از هوشمند شدن سامانه مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان...

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ 109 بازدید