• جمعه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

جانی دوباره به طبیعت سبز با مـخزن های بتنی

جانی دوباره به طبیعت سبز با مـخزن های بتنی

مدیر منطقه دو شهرداری یزد از ساخت مخازن بتنی درراستای حل مشکل آبیاری فضای سبز منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد، سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه از ساخت مخازن بتنی به منظور راهکاری برای حل مشکل آبیاری فضای سبز خبر داد و گفت: برای این که بتوانیم آب مورد نیاز فضای سبز شهری را به صورت کامل از آب خام و به شکل مکانیزه تأمین کنیم، ساخت مخازن بتنی یکی از موضوعاتی است که می‌تواند مشکل آب برای آبیاری را حل کند.

وی با بیان این که موضوع ساخت مخازن بتنی در چند نقاط از منطقه به اتمام رسیده، افزود: تلاش ما این است که بتوانیم حجم ذخیره‌سازی مخازن را طوری افزایش دهیم تا بهره گیری از سیستم های آبیاری قطره ای خللی در آبیاری درختان پارک ها و فضاهای سبز معابر شهری بوجود نیاورد.

کشفی تصریح کرد: با راه اندازی این مخزن، آب مورد نیاز تأمین و نیز امکان ایجاد آبیاری تحت فشار فراهم شده است.
مدیر منطقه دو شهرداری یزد خاطر نشان ساخت: این مخزن با حجم 120 متر مکعب برای تأمین آب مورد نیاز فضای سبز بلوار علامه جعفری و پارک کتابخانه حسن آباد ساخته شده است.

وی همچنین گفت:  یک مخزن 27 متر مکعبی در پارک جوان اکبرآباد نیز احداث شده است.

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: مدیریت پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار...

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ 67 بازدید