نشست ستاد معاینه فنی شهرداری یزد

نشست ستاد معاینه فنی شهرداری یزد


نشست ستاد معاینه فنی شهرداری یزد

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد، نشست ستاد معاینه فنی شهرداری یزد در محل دفتر معاونت برگزار گردید.

در این نشست رئیس انجمن صنفی مراکز مجاز معاینه فنی استان به ارائه نظرات خویش درباره مشکلات موجود و چاره اندیشی برای تسریع در ارائه خدمات به شهروندان، پرداخت

محمد علی سلمانی ندوشن ، معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری و رئیس ستاد معاینه فنی سبک شهر یزد، با اشاره به اهمیت رعایت دستور العمل ها و ضوابط موجود، به برقراری ارتباط سامانه سیمفا  با سامانه های هوشمند کنترل ترافیک خبر داد و اذعان داشت نگاه شهرداری یزد در این زمینه، مساعدت مراکز موجود و بهبود ارائه خدمات به شهروندان می باشد.

 در ادامه محمد مرزبان، مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد بر نقش مهم معاینه فنی در رفع نواقص فنی خودروها و در نتیجه افزایش ایمنی تردد های درونشهری تاکید و خاطر نشان نمود، اطلاع رسانی و آموزش شهروندی نقش موثری در این زمینه داشته و جلوگیری از آلودگی های محیط زیست، جزء اصلی ترین اهداف شهرداری یزد می باشد.

در این نشست کارشناس پلیس راهور، دبیر ستاد معاینه فنی شهرداری و مسئول حمل و نقل پاک و تنی چند از مدیران مراکز فنی سبک شهر یزد نیز حضور داشتند.

روابط عمومی امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد