یزدی ها هفتمین #سه_شنبه_بدون_خودرو_یزد را به احترام آسمان آبی رکاب زدند.

یزدی ها هفتمین #سه_شنبه_بدون_خودرو_یزد را به احترام آسمان آبی رکاب زدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد، هفتمین #سه_شنبه_بدون_خودرو_یزد با استقبال بی نظیر علاقه مندان شروع شد.

امروز سه شنبه، 25 خرداد 95، علاقه مندان به #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو_یزد  با حضور در ایستگاه دوچرخه سواری میدان آزادی، مسیر بلوار شهید صدوقی، باهنر و دانشجو را به سمت اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان یزد رکاب زدند.

            در این همایش که با حضور ریاحی(مدیرکل اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی)، محمدرضا شفیعی، معاون ترافیک و حمل و نقل شهرداری یزد، جعفری( مدیرکل انتقال خون)، ابوالفضل کارگر (معاون اداره کل ورزش و جوانان)، نارگانی (مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و مسئول ارزیابی هیئت های ورزشی)، حسین ارزانش(رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه ای) تقی پور(رئیس هیئت شطرنج)، سیدحسین سیدعربی( رئیس هیئت ورزشهای همگانی) و عموم علاقه مندان برگزار شد، تعداد شرکت کنندگان نسبت به هفته قبل افزایش چشمگیری داشت.

همچنین در ابتدای این همایش از محمدحسین آقایی، گزارشگر رادیو و همچنین سرگرد دستوار، فرمانده پلیس راهور شهرستان یزد با اهدای لوح و هدیه ای تفدیر به عمل آمد و در پایان این همایش به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایز ورزشی اهدا شد.