کمپین سه شنبه های بدون خودرو با شعار مهربانی با قلب، نیروبخش زندگی

کمپین سه شنبه های بدون خودرو با شعار مهربانی با قلب، نیروبخش زندگی

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل وترافیک شهرداری یزد،  صبح امروز همایش دوچرخه سواری سه شنبه های بدون خودرو با شعار مهربانی با قلب، نیروبخش زندگی در یزد به میزبانی مرکز بهداشت استان یزد برگزار گردید.

در آستانه روز جهانی قلب و هفته سالمندان، با حضور تعداد زیادی از شهروندان یزدی در صبحگاه سه شنبه ششم مهرماه در ایستگاه دوچرخه سواری میدان آزادی یزد، همایش دوچرخه سواری با شعار مهربانی با قلب، نیروبخش زندگی برگزار گردید.

دوچرخه سواران مسیر میدان آزادی، بلوار شهید صدوقی، شهید باهنر و دانشجو را به سمت دانشکده پیراپزشکی یزد رکاب زدندو پس از انجام نرمش صبحگاهی، دکتر حائری زاده از اساتید برجسته  و دکتر لطفی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد در رابطه با اهمیت تحرک و ورزش در جهت جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی مواردی را برای دوچرخه سواران تشریح کردند و پویش سه شنبه های بدون خودرو را حرکتی موثر در ترویج فرهنگ ورزش و دوچرخه سواری برشمردند.

گفتنی است در انتهای این همایش با حضور محمد رضا شفیعی (معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد و رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان یزد)، امیر عظیم صحت مند (سرپرست هیئت ورزشهای همگانی استان یزد)، سید حسین سید عربی (رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد) و پرسنل داشکده پیرا پزشکی یزد به قید قرعه به شرکت کنندگان دستگاه تست قند خون و لباس ورزشی اهدا گردید.