هشتاد و ششمین همایش دوچرخه سواری به میزبانی شرکت توزیع فراورده های نفتی یزد

هشتاد و ششمین همایش دوچرخه سواری به میزبانی شرکت توزیع فراورده های نفتی یزد

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد، هشتاد ششمین همایش دوچرخه سواری شهر جهانی یزد به میزبانی شرکت توزیع فراورده های نفتی یزد برگزار گردید.

با حضور تعداد زیادی از دوچرخه سواران در صبحگاه پنج شنبه 21 دیماه 96 در ایستگاه دوچرخه سواری باغملی، مسسیر خیابان های فرخی، دهم فروردین و کاشانی را به مقصد شرکت توزیع فراورده های نفتی یزد رکاب زدند و در سالن آمفی تئاتر شرکت تجمع نمودند.

پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، مهندس ذاکری، مدیر منطقه ای شرکت توزیع فراورده های نفتی یزد با حضور در جمع دوچرخه سواران، حمایت خود را ازاین حرکت فاخر ورزشی و فرهنگی که باعث ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و کاهش آلودگی هوا می گردد اعلام نمود و اذعان داشت با این قبیل تحرکات، می توان گام بلندی به سمت آسمان آبی برداشت.

در انتهای مراسم با حضور تنی چند از مسئولین اعم از سرهنگ کارگران و سرگرد زارع، از عوامل پلیس راهور،  سید حسین سید عربی، رئیس هیئت همگانی شهرستان یزد، مهدی شهریاری، مسئول روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد به 20 نفر از دوچرخه سواران به قید قرعه و به پنج تن از خردسالان هدایایی  تقدیم گردید.