نخستین جلسه هم اندیشی ترافیک و فرهنگ سازی ترافیک تشکیل شد

نخستین جلسه هم اندیشی ترافیک و فرهنگ سازی ترافیک تشکیل شد

   اولین جلسه هم اندیشی با موضوع فرهنگ سازی و کاهش مشکلات ترافیکی با توجه به اینکه سال 95 سال فرهنگ سازی ترافیک می باشد در محل پارک ترافیک به میزبانی خانم معماریان مدیر پارک ترافیک تشکیل گردید.

 

   به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد : در این جلسه که با حضور آقای شفیعی ، معاون حمل و نقل و  ترافیک ، آقای منتظر کارشناس شورای ترافیک استان ، آقای انتظاری مدیر حمل و نقل و ترافیک پایانه های استان ، سرگرد دستوار رئیس پلیس شهرستان یزد و خانم معماریان مدیر پارک ترافیک و جمعی از کارشناسان ، با هدف هم اندیشی در راستای برنامه آموزشی ترافیک و فرهنگ ترافیک در سال 95 و بررسی مشکلات و موانع موجود و ارائه راهکارهای مناسب جهت رده های سنی مختلف برگزار گردید.

   گفتنی است برگزاری همایش کلاه ایمنی ، تقویم آموزشی و برگزاری کلاسهای آموزشی در مقاطع مختلف سنی ، آموزش نمایندگان مدارس به عنوان فرهنگیار ، تجهیز پارک آموزش ترافیک از طریق سازمان پایانه ها از مصوبات این جلسه بود .

   در پایان مقرر گردید این جلسات به صورت مستمر با حضور متخصصان و اساتید صاحب نظر در زمینه ترافیک و اعضای جمع حاضر به صورت ماهیانه تشکیل گردد .