مهدی جمالی نژاد در آیین بازگشایی مدارس:برای رشد شهر همه باید همت کنیم

مهدی جمالی نژاد در آیین بازگشایی مدارس:برای رشد شهر همه باید همت کنیم

شهردار جدید یزد همزمان با روز بازگشایی مدارس در دبیرستان شاهد رمضان زاده حضور یافت و طی سخنانی از دانش آموزان و مردم خواست که برای رشد شهر، همه همت کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد مهدی جمالی نژاد همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و در راستای آیین بازگشایی مدارس در دبیرستان شاهد رمضان زاده حضور یافت و طی سخنانی با اشاره به ایام سوگواری حضرت حسین بن علی(ع)، بهار تعلیم و تربیت و همچنین دفاع مقدس اظهار داشت: که شهر موجود زنده است، به دنیا می آید و رشد و توسعه پیدا می کند. اگر به آن توجه شود تعالی می یابد و در صورت بی توجهی، می میرد.

وی با بیان اینکه شهر دارای کالبد است و صورت و سیرت دارد گفت که باید این دو را توأمان رشد داد.

مهدی جمالی نژاد خاطرنشان نمود آن چیزی که شهر را اسلامی می کند فرهنگی متعالی، ارتباطات انسانی و تعاملات اجتماعی است و من فکر می کنم مدارس و به ویژه مدارس شاهد بهترین مکان برای اشاعه این فرهنگ و فرهنگ سازی هستند.

شهردار یزد تأکید نمود: شهرداری به عنوان یک خانواده بزرگ به تنهایی نمی تواند شهر را چه از نظر صورت و چه از نظر سیرت توسعه دهند، بلکه برای رشد آن، باید همه مردم همت کنند. البته دانش آموزان و دانشجویان این شهر نقش مهمتری دارند.

مهدی جمالی نژاد با اشاره به رتبه اول دانش آموزان یزدی در کشور تأکید کرد که در بحث شهروندی ما  می توانیم متعالی ترین شهروندان کشور باشیم