معاون صدا و سیمای یزد از پارک ترافیک شهرداری یزد بازدید نمود.

معاون صدا و سیمای یزد از پارک ترافیک شهرداری یزد بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد، معاون صدا و سیمای یزد از پارک ترافیک شهرداری یزد بازدید نمود.

بنا به دعوت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد، معاون سیمای صدا و سیمای مرکز یزد در پارک ترافیک شهرداری یزد حضور یافت و از روند اجرای برنامه های آموزشی و امکانات پارک بازدید نمود.

"محمد رضا شفیعی" در این دیدار با تاکید بر برنامه های شهرداری برای آموزش کودکان و نونهالان، اذعان داشت تمام تلاش خود را برای تداوم آموزش های فعلی و توسعه پارک ترافیک به کار بسته ایم و روزانه به طور متوسط 150 نفر در این پارک آموزش می بینند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد برنامه سازی و کار در حوزه کودک را از اولویت های کاری سال 95 دانست و خاطر نشان کرد کودکان می توانند با فراگیری مسائل ترافیکی، تاثیر زیادی را بر روی والدین خود بگذارند و تجربیات موجود هم موید همین موضوع است.

"جبرئیل نجفی" ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه آموزش شهروندی، مسائلی همچون دیابت، ترویج ورزش همگانی، آموزش های شهروندی بویژه انظباط شهری را جزء اولویت های کاری این رسانه برشمرد. وی  اذعان داشت عزم راسخی برای بیان صریح واقعیت ها داریم و از به تصویر کشیدن و نمایش واقعیت ها واهمه ای نداریم.

معاون سیمای مرکز صدا و سیمای یزد فرهنگ سازی از زبان مدیران را فاقد اثر گذاری لازم دانست و افزود: انتقال آموزش به مخاطبان مختلف دارای ظرایف مخصوص به خود می باشد. وی همچنین حمایت خود را از #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو اعلام نمود.

 گفتنی است مهدی صفوی زاده، هنرمند و بازیگر صاحب نام طنز استان یزد در این جلسه حضور داشت و آمادگی خود را برای کار در زمینه آموزش های ترافیکی به شهروندان با زبان طنز اعلام نمود.