مرکز D.I.C تا شهریور ماه به بهره برداری خواهد رسید

مرکز D.I.C تا شهریور ماه به بهره برداری خواهد رسید


مرکز D.I.C تا شهریور ماه به بهره برداری خواهد رسید

محمد علی سلمانی ندوشن معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد از بهره برداری از  مرکز D.I.C  (کلینیک ترک اعتیاد و خدماتی معتادین تزریقی و کارتن خواب) تا شهریور ماه سال جاری با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد – محمد علی سلمانی ندوشن با بیان اینکه رسيدگي به وضعيت معتادین و كارتن خواب ها از دغدغه های شهرداری یزد می باشد اظهار داشت: در حالی که رسیدگی به معتادین و کارتن خواب‌ها از وظایف شهرداری ها نیست، با این حال ساختمان مرکز کلینیک ترک اعتیاد و خدماتی معتادین تزریقی و کارتن خواب در انتهای خیابان امام خمینی و ابتدای بلوار ملکوت توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری یزد در حال ساخت می باشد.

 

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد با اشاره به اینکه تکمیل این ساختمان چند سال به تعویق افتاده بود،گفت: عملیات عمرانی این پروژه تاکنون پیشرفت ۸۰ درصدی داشته است و امیدواریم این مرکز تا اواخر شهریور ماه سال جاری به بهره برداری کامل برسد.

 

محمد علی سلمانی در ادامه بیان داشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال پس از تکمیل ساختمان توسط شهرداری، جهت تجهیز و بهره برداری در اختیار دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد قرار خواهد گرفت.