عملیات اجرائی پروژه پیاده راه و دوچرخه سواری بلوار ولی عصر(عج) آغاز شد

عملیات اجرائی پروژه پیاده راه و دوچرخه سواری بلوار ولی عصر(عج) آغاز شد

عملیات اجرائی پروژه پیاده راه و دوچرخه سوار بلوار ولی عصر(عج) در منطقه امامشهر با طول بیش از ۷۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد، همزمان با ولادت قائم آل محمد، مهدی موعود(عج) عملیات اجرائی پروژه پیاده راه و دوچرخه سوار بلوار ولی عصر(عج) امامشهر با طول بیش از ۷۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه آغاز شد.

این پروژه در بودجه سال گذشته به عنوان پروژه یزد پلاس و در سه فاز معرفی شد که در فاز اول از ابتدای بلوار ولی عصر(عج) در تقاطع بلوار هفده شهریور تا میدان انبیاء، فاز دوم از میدان انبیاء تا میدان انقلاب و در فاز سوم از میدان انقلاب تا میدان احسان پیش بینی شده است.

خاطر نشان می گردد هزینه فاز اول این پروژه بالغ بر ده میلیارد ریال می باشد و رویکرد پروژه پیاده راه و دوچرخه سوار بلوار ولی عصر(عج) ایجاد محور سلامت، پیاده روی و فضاهای با تعامل اجتماعی و گفتگو در مقیاس شهر و محله است که نه تنها شهروندان محله اماشهر را در بر دارد بلکه شهروندان سطح منطقه یک شهرداری و کل شهر را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

در این مراسم سید علی مشتاقیون سرپرست شهرداری یزد، غلامعلی سفید رئیس، الهه جورابی و محسن ابوترابی عضو شورای اسلامی شهر یزد، محمود دهقان معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری، مجتبی فرهمند معاون شهرسازی و معماری و محمد علی سلمانی مدیر منطقه یک شهرداری یزد، مدیران شهری و اهالی امامشهر نیز حضور داشتند.

 

معاونت امور زیربنایی و حمل ونقل شهری شهرداری یزد