عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو های سبک شهرستان یزد زیر ذره بین شهرداری یزد

عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو های سبک شهرستان یزد زیر ذره بین شهرداری یزد

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری، عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو های سبک شهرستان یزد ارزیابی گردید.

"محمد رضا شفیعی" در جلسه ای که در روز دوشنبه 29 آبان 95 در شهرداری یزد برگزار گردید، عملکرد مراکز معاینه فنی را مطلوب ارزیابی نمود و اذعان داشت بایستی به نحوی عمل گردد که نواقص و کاستی های موجود به سرعت مرتفع گردد.

رییس ستاد معاینه فنی شهرستان یزد، حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی هوا را یک وظیفه مهم برای مدیریت شهری برشمرد و توسعه کارکرد این مراکز را خواستار گردید و  مدیران مراکز سه گانه معاینه فنی خودروهای سبک به شرح عملکرد و راهکارهای موجود جهت رفع نواقص پرداختند.

سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری در این جلسه خاطر نشان کرد عملکرد مراکز معاینه فنی خودروهای سبک شهرستان یزد در دوره جدید دائما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با تخلفات احتمالی به نحو مقتضی برخورد خواهیم کرد.

وی همچنین عملکرد مرکز معاینه فنی ابوذر شهرستان یزد را مطلوب ارزیابی نمود و با اهدای لوح تقدیر به آقای "حسن فلاحتیان"  به جهت حسن همکاری و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان تقدیر نمود.

مهندس شفیعی همچنین با اهدای لوح تقدیر به مهندس " محمد حسین مهرزاده ابرقوئی"، کارشناس ارشد معاونت امور زیربنایی و حمل ونقل شهری  در جایگاه ناظر مراکز معاینه فنی خودروهای سبک شهرستان یزد تشکر و قدردانی نمود.