عزم جدی برای حل مشکلات ترافیکی خیابان مسجد جامع یزد

عزم جدی برای حل مشکلات ترافیکی خیابان مسجد جامع یزد

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد، طی بازدید مشترکی با حضور مدیر کل دفتر فنی استانداری یزد، مشکلات ترافیکی خیابان مسجد جامع کبیر یزد بررسی گردید.

در این بازدید مشترک که با حضور رضا خادمی، مدیر کل دفتر فنی استانداری یزد، حمید دهقان، مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک، عزیزاله دستوار، رئیس پلیس راهور شهرستان و کارشناسانی از استانداری، فرمانداری، میراث فرهنگی و شهرداری یزد صورت پذیرفت مشکلات ترافیکی خیابان مسجد جامع مورد بررسی قرار گرفت.

پیش از این بر اساس مصوبات شورای ترافیک استان و شهرستان، تصمیمات متعددی پیرامون خیابان مسجد جامع کبیر یزد اتخاذ گردده که تماما در راستای مدیریت ورود خودروها به خیابان بوده است. در این راستا راه بند الکترونیکی در ورودی خیابان ایجاد گردید، لیکن به علت بروز برخی مشکلات فعالیت این راه بند متوقف گردید. به جهت رفع این مشکلات در بازدید امروز  مشکلات ترافیکی بررسی و مقرر گردید با تعامل شهرداری با سایر دستگاه این مسائل حل و فصل گردد.

 گفتنی است خیابان مسجد جامع یزد به عنوان دروازه ورود به قلب بافت تاریخی یزد محسوب می گردد و با توجه به عبور گردشگران داخلی و خارجی،این معبر، دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد.