زيرسازي و آسفالت بلوار شهید مدرس

زيرسازي و آسفالت بلوار شهید مدرس

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد، عمليات عمراني بلوار مدرس براي بهسازي زيرسازي و آسفالت در د فاز در حال اجرا مي باشد .

"محمد رضا شفیعی" با اشاره به اینکه طول كل بلوار 1800 متر و به عرض 13 متر مي باشد، در فاز نخست 800 متر از طول خيابان صحرا تا روبروي دادگستري آسفالت فرسوده جمع آوري شده  و در طول مسير مذكور يك لايه ي 15 سانتيمتر بيس و دو لايه آسفالت به ضخامت 5 و 4 سانتي متر در بلوار در حال اجرا است و در محل گذر كانال در بلوار مدرس به دليل حالت باتلاقي كه بوده ، خاكبرداري كل كانال صورت گرفته است و به طول 800 متر و عرض 20/1 و ارتفاع 50/1 متر ( 90 سانتيمتر ماسه بادي و 60سانتيمتر بيس ) ريخته شده است .

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد همچنین اذعان داشت: فاز يك پروژه مذكور تا پايان فروردين ماه به طول مي انجامد و مسير براي تردد مسدود مي باشد.  پس از اتمام فاز يك و آسفالت بلوار بلافاصله مسير براي تردد باز گردیده و فاز دوم كه از روبروي ساختمان دادگستري يزد تا ميدان شهداي محراب مي باشد مسدود و عمليات عمراني ادامه ي مسير آغازخواهد گردید.

گفتنی است هزينه ي اجراي اين پروژه بالغ بر حدود 10 ميليارد ريال در قالب زيرسازي و آسفالت در سطح منطقه 2 شهرداري پيش بيني شده است.