حمایت فرماندار و مدیران کل استانداری یزد از#کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو

حمایت فرماندار و مدیران کل استانداری یزد از#کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد، فرماندار و مدیران کل استانداری یزد  با حضور در مراسم دوچرخه سواری، حمایت خود را از #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو اعلام نمودند.

با افزایش استقبال مسئولان و شهروندان، از #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو، هر سه شنبه شاهد اعلام حمایت تعدادی از مسئولان از این کمپین هستیم.

 

در این سه شنبه با حضور فرماندار شهرستان یزد، مدیران کل دفتر فنی، امور شهری و شوراها، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد و تنی چند از کارشناسان استانداری و شهرداری یزد و علاقه مندان به حفظ محیط زیست و فرهنگ ترافیک، مراسم دوچرخه سواری برگزار شد.

 

در این مراسم صبحگاهی علاقه مندان به #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرودر محل پارک باغ ملی واقع در میدان آزادی یزد حضور یافته و بلوارهای شهید صدوقی شمالی و شهید باهنر را به مقصد استانداری یزد رکاب زدند.

 

گفتنی است #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو با هدف ارتقاء سطح فرهنگ ترافیکی، ترویج استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا به پیشنهاد دفتر مشارکتهای اجتماعی سازمان محیط زیست در کشور به راه افتاده و توجه علاقه مندان زیادی را به خود جلب نموده است.