حمایت اداره کل محیط زیست از سه شنبه های بدون خودرو در هفته محیط زیست

حمایت اداره کل محیط زیست از سه شنبه های بدون خودرو در هفته محیط زیست

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد، پنجاه و پنجمین هفته از همایش های دوچرخه سواری سه شنبه های  بدون خودرو به میزبانی اداره کل محیط زیست یزد برگزار گردید.

دوچرخه سواران روزه دار در صبحگاه سه شنبه 16 خرداد 96 با تجمع در ایستگاه دوچرخه سواری باغملی، بار دیگر پیام سه شنبه های بدون خودرو را یاد آور شدند.

مهندس موسوی مدیر کل محیط زیست استان یزد با حضور در جمع دوچرخه سواران، حمایت خود را از این حرکت اعلام نمودو اذعان داشت در طی چند سال گذشته رتبه کشور از نظر محیط زیست ارتقاء پیدا کرده است و این یک توفیق بزرگ می باشد.

وی همچنین از همکاری دستگاه های مختلف در برگزاری این کمپین تقدیر نمود و افزود امیدواریم این وفاق در کلیه امورات مختلف بین مسئولان استان و ادارات برقرار گردد. مدیر کل محیط زیست در انتهای مراسم با اهدای لوح تقدیر از عوامل اجرایی سه شنبه های بدون خودرو اعم از "محمد رضا شفیعی" معاون شهردار، "مهدی شهریاری" مسئول کمپین سه شنبه های بدون خودرو در شهرداری یزد، "سید حسین سید عربی " و امین سامعی رئیس و مسئول روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی یزد"  و "حسینعلی شهدوست" پیشکوست دوچرخه سواری و فرهنگی بازنشسته تقدیرنمود.

دوچرخه سواران مسیر میدان آزادی به سمت اداره کل محیط زیست را رکاب زدند  در انتهای مسیر با حضور مدیرکل و معاونین سازمان محیط زیست استان یزد و  سرگرد "عزیز الله دستوار"  رئیس پلیس شهرستان یزد  به قید قرعه به تعدادی از دوچرخه سواران جوایزی اهدا گردید.

 

گزارش تصویری: