جشن مبعث رسول مهرباني ها

جشن مبعث رسول مهرباني ها

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد، جشن باشکوه مبعث پیامبر مکرم اسلام (ص) ویژه تاکسیرانان و رانندگان حمل و نقل عمومی به همت سازمان تاکسیرانی یزد برگزار گردید.

در این جشن که برای اولین بار برای تاکسیرانان، رانندگان حمل و نقل عمومی و خانواده های آنان در محل سالن ورزشی وحدت  برگزار گردید، برنامه های شاد متنوعی اعم از اجرای زیبای گروه کودک عمو شادان و خاله ستاره، تقلید صدا، اهداء جوایز و ... از نظر حضار گذشت.

حضور دو تن از هنرمندان کشوری یعنی سید مرتضی حسینی، مجری توانمند رسانه ملی و همچنین عباس رضا زاده، بمب خنده و تقلید صدای ایران، شب خاطره انگیزی را برای حاضرین رقم زد.

در این مراسم آقایان شاکری شمسی(فرماندار یزد)، کاشفی زاده( عضو شورای اسلامی شهر یزد)،  پهلوانیان (رئیس صدا و سیمای یزد)، عظیمی زاده (شهردار یزد)، شفیعی (معاون حمل و نقل و ترافیک)، رحیمدل (مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند)، ساجدی فر(مدیر روابط عمومی و امور بین الملل)، مرتضایی(مدیر درآمد شهرداری یزد) و قشر عظیم تاکسیرانان و رانندگان حمل و نقل عمومی شهر یزد حضور داشتند و جمعیت 5000 نفری حاضر در  سالن ورزشی وحدت تا آخرین لحظات در مراسم حضور داشتند.

گفتنی است پس از خوش آمدگویی توسط مدیر عامل سازمان تاکسیرانی، مهندس عظیمی زاده، شهردار یزد دقایقی کوتاه به ایراد سخنرانی و تبریک مبعث حضرت رسول پرداختند.

در خلال این مراسم شهردار یزد با اعطای کمک هزینه سفر به  مشهد مقدس به تعدادی از رانندگانی که از سلسله جلیله سادات بودند تقدیر نمود و از  تاکسیرانان باسابقه ، نمونه و قدیمی شهر یزد با اهداء گل و هدیه نقدی تجلیل شد. در ادامه از برندگان مسابقه پیامکی حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک تقدیر به عمل آمد.