تقدیر از مسئولین روابط عمومی حوزه ترافیک در روز روابط عمومی

تقدیر از مسئولین روابط عمومی حوزه ترافیک در روز روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد، در جلسه شورای سیاست گذاری معاونت حمل و نقل وترافیک شهرداری یزد از مسئولین روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمانهای تابعه تقدیر به عمل آمد.

در آستانه هفته روابط عمومی و به مناسبت 27 اردیبهشت ماه، روز روابط عمومی،  با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک و مدیران عامل سازمانهای تابعه، از مسئولین روابط عمومی مجموعه ترافیک تقدیر به عمل آمد.

 

"محمد رضا شفیعی" با گرامیداشت 27 اردیبهشت ماه، نقش روابط عمومی در یک سازمان را بسیار ارزشمند دانست و خاطر نشان نمود عملکرد روابط عمومی ها می تواند به ارتقاء کیفی خدمات کمک شایانی نماید و برای تحقق این مهم ایجاد یک ساختار برای ایجاد کار تیمی یک نیاز ضروری است.

 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد با اشاره به اینکه جلسه این هفته شورای سیاستگذاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد به بررسی و تقدیر از  عملکرد مسئولین روابط عمومی این معاونت و سازمانهای تابعه اختصاص داده شده، اطلاع رسانی صادقانه را جزء وظایف روابط عمومی برشمرد و بکارگیری تمام توان و استعداد های موجود برای تحقق اهداف عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمانهای تابعه را از از آنها خواستار شد.

 

وی در ادمه خاطر نشان کرد: در طی سال گذشته اقدامات فیزیکی و سخت افزاری در حوزه ترافیک انجام داده ایم و سال 95 قصد ارتقاء سطح فرهنگ شهروندی در این حوزه را داریم.  وی اذعان داشت: ما در سال 94 اقدامات گسترده ای را در زمینه نصب دوربین های نظارتی، دوربین های ثبت تخلف سرعت، نصب سرعت گیر، انجام اصلاحات هندسی، استقرار و توسعه سامانه های هوشمند کنترل ترافیک و ... انجام دادیم و امسال عزم راسخی برای تغییر در رفتار های ترافیکی شهروندان از طریق فرهنگ سازی داریم و در صورتی این اقدامات به ثمر خواهند رسید که شهروندان از باید ها و نباید های ترافیکی آگاه شوند.

 

شفیعی در ادامه از شهروندان، مدیران و کارکنان حوزه  معاونت حمل و نقل و ترافیک برای پیوستن به #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو دعوت بعمل آورد و استقبال صورت گرفته از این کمپین را نشانه وجود دغدغه در بین شهروندان دانست و کاهش تعداد خودروهای تک سرنشین، ترویج استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی، کاهش آلودگی هوا و حفظ محیط زیست را جزء اهداف این پویش برشمرد.

 

مدیران عامل سازمانهای  اتوبوسرانی یزد و حومه، مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی و پایانه های مسافربری شهرداری یزد نیز ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و هفته روابط عمومی، عملکرد مسئولین روابط عمومی مجموعه حمل و نقل و ترافیک را مطلوب  و شایسته تقدیر دانستند.

 

در انتهای جلسه مهندس شفیعی با اهداء لوح از آقایان علی مزیدی (مسئول روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی یزد و حومه)، سید علیرضا صفوی (مسئول روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی)، مهدی شهریاری(مسئول روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک) و خانم ها مهرخ یاسایی(مسئول اسبق روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک) و مرجان داودی زاده (مسئل روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری) تقدیر به عمل آورد.