برگزاری جلسه هماهنگی و تعامل شهرداری و راهنمایی و رانندگی

برگزاری جلسه هماهنگی و تعامل شهرداری و راهنمایی و رانندگی

به گزارش روابط عمومی امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد، جلسه ای جهت هماهنگی و تعامل شهرداری و راهنمایی و رانندگی با حضور ریاست پلیس راهور استان، معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری ، مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک و جمعی از کارشناسان حوزه ترافیک برگزار شد.

در ابتدا سلمانی معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری در مورد نحوه تعامل شهرداری و راهور توضیحاتی ایراد نمود. سلمانی همچنین در خصوص بودجه و اولویت بندی پروژه هایی که دارای اهمیت بیشتری هستند و چگونگی وصول مبالغ ماده 23 جرایم صبحت کرد.

در ادامه سرهنگ زارع ریاست راهور استان ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری، اجرایی شدن دوربین های سرعت و پلاک خوان را درخواست نمود. وی همچنین توسعه پل های عابر پیاده را غیرمنطقی دانسته و ایجاد گذرگاه های همسطح را پیشنهاد داد.

در این جلسه مدیر و کارشناسان حوزه مهندسی و ایمنی ترافیک توضیحاتی را در خصوص ایمن سازی معابر عابر پیاده و همچنین ایمنی معابر دوچرخه سواران را مورد بحث وبررسی قرار دادند.

سرهنگ زارع در پایان انتصاب سلمانی به عنوان معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری و محمد مرزبان به عنوان مدیر مهندسی وایمنی ترافیک را تبریک گفت و برای هر دو آرزوی موفقیت کرد.

معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد