بازدید کارگاهی و جلسه هماهنگی پروژه احداث اکو پارک واقع در بلوار نصر

بازدید کارگاهی و جلسه هماهنگی پروژه احداث اکو پارک واقع در بلوار نصر

به گزارش روابط عمومی امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد، صبح امروز بیستم آذرماه نود و هفت، بازدید پروژه احداث اکوپارک با حضور معاون عمرانی استانداری، شهردار منتخب یزد، معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری، معاون خدمات شهری، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر، برخی از مدیران سازمان ها و مناطق انجام شد.

بازدیدکنندگان از عملیات ساخت سکوهای روباز، اجرای کمربند شمالی یزد که باعث سهولت دسترسی به مجموعه پارک می گردد و همچنین از اجرای معابر داخلی پارک دیدن کردند.

مهندس صفری ناظر پروژه ضمن توضیح عملیات در حال اجرا در مجموعه اقامتی اکوپارک، اظهار امیدواری نمود که عملیات ساخت سکوها تا بهمن ماه سال جاری به اتمام می رسد و همچنین عملیات اجرایی کمربند شمالی یزد و معابر داخلی پارک که در حال اجراست تا اسفند ماه به تمام می گردد.

همچنین در این بازدید میدانی، آماده سازی کمپینگ های اقامتی، بررسی نقشه ها و طرح ها و ارائه گزارش میزان پیشرفت کار توسط واحدهای مختلف مشغول در این پروژه و پیگیری امور شبکه آب و برق اکوپارک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است مجموعه اکوپارک 150 هکتار می باشد که تلاش می گردد 30 هکتار آن تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار گیرد.

                        معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد