اقدامات ترافیکی شهر یزد، الگویی برای شهرداری های استان یزد

اقدامات ترافیکی شهر یزد، الگویی برای شهرداری های استان یزد

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه از مرکز کنترل ترافیک شهرداری یزد بازدید نمودند.

محمد رضا شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد در این بازدید با اشاره به اهمیت استفاده از تکنولوژی های نوین و سامانه های هوشمند کنترل ترافیک در بهبود انضباط شهری، خاطر نشان کرد در حال حاضر چهارراههای شهر یزد به صورت اتوماتیک و هوشمند کنترل می شوند و وضعیت ترافیکی لحظه به لحظه توسط مرکز کنترل ترافیک رصد می گردد.

عاطفه معماریان، مسئول پارک آموزش ترافیک، از برنامه های آتی پارک برای ساخت برنامه تلوزیونی ویژه گروه کودک و نوجوان خبر داد و  افزود با هماهنگی های صورت گرفته روزانه تعداد زیادی از دانش آموزان از امکانات آموزشی پارک استفاده می کنند.

گفتنی است شهردار، رئیس و دوتن از اعضای شورای اسلامی شهر ابرکوه در این بازدید حضور داشتند و پس بحث و تبادل نظر درباره معظلات ترافیکی، از روند کاری مرکز کنترل ترافیک بازدید نموده و علی رضا اسداله پور، مدیر این مرکز توضیحاتی درباره سامانه های نظارت تصویری و کنترل چهاراهها و همچنین دوربین های ثبت تخلف سرعت ارائه نمود.