اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یزد از #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو حمایت نمودند.

اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یزد از #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو حمایت نمودند.

#کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو این هفته در یزد با حمایت اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یزد آغاز شد.

صبح امروز کارکنان و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یزد در پارک باغ ملی یزد اجتماع نموده و بلوارهای شهید صدوقی شمالی و باهنر به مقصد دانشکده پیراپزشکی را رکاب زدند.

حضور نمایندگان جامعه پزشکی یزد در چهارمین #سه_شنبه_خودرو یزد و اعلام حمایت آنها از این پویش کشوری می تواند زمینه ساز ترویج و همه گیر شدن این پویش گردد.

در طی هفته های گذشته با حضور مدیران ارشد استان و شهر یزد در مراسم دوچرخه سواری، ایشان ضمن حمایت از #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو، از سایرین برای حمایت از این حرکت فرهنگی دعوت نمودند.

پس از مطرح شدن ایده #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو توسط یکی از فعالان عرصه محیط زیست و حمایت سازمان حفاظت محیط زیست از این پویش، بیش از یکصد شهر حمایت خود را اعلام نموده است. اصلی ترین هدف این کمپین حفظ محیط زیست، کاهش آلودگی هوا، ترویج استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی و کاهش تعداد خودروهای تک سرنشین می باشد.

گفتنی است در انتهای مراسم دوچرخه سواری امروز که با حضور معاون دانشگاه علوم پزشکی یزد، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد و رئیس هیئت ورزشهای همگانی در آن حضور داشتند، با ذکر صلوات، یاد و خاطره حماسه آفرینان آزادسازی خرمشهر گرامی داشته شد.