آسفالت بلوار دهه فجر نونوار می شود

آسفالت بلوار دهه فجر نونوار می شود


آسفالت بلوار دهه فجر نونوار می شود

محمد علی سلمانی ندوشن معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد از تعویض آسفالت بلوار دهه فجر حد فاصل میدان خاتمی به میدان صاحب الزمان (عج) با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ریال خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد – محمد علی سلمانی ندوشن با بیان اینکه تعویض آسفالت باند رفت بلوار دهه فجر حد فاصل میدان خاتمی به میدان صاحب الزمان (عج) طی چهار مرحله انجام خواهد گرفت اظهار داشت: تعویض آسفالت این مسیر به طول 550 متر و عرض 15 متر با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ریال توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری در دست انجام است و امیدواریم تا اواخر تیرماه سال جاری به پایان برسد.

 

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد با اشاره به عدم مسیر جایگزین و همچنین جلب رضایت شهروندان، این مسیر به صورت کامل مسدود نمی شود گفت: در مرحله اول 2700 متر مربع از این مسیر در حال تراش و تعویض آسفالت می باشد و 5600 متر مربع باقیمانده طی سه مرحله انجام خواهد گرفت.

 

وی افزود: ‌عملیات عمرانی تعویض آسفالت این محدوده شامل جمع آوری آسفالت و زیر سازی فرسوده، بستر سازی مجدد، انجام یک لایه اساس و آسفالت ریزی دوباره می باشد.