اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد در آستانه هفته محیط زیست به #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو_یزد پیوست.

اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد در آستانه هفته محیط زیست به #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو_یزد پیوست.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد، اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد در آستانه هفته محیط زیست به #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو_یزد پیوست.

 

          با افزایش استقبال مسئولان و شهروندان، از #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو_یزد، هر سه شنبه شاهد اعلام حمایت تعدادی از مسئولان از این کمپین هستیم.

در پنجمین #سه_شنبه_بدون_خودرو و در آستانه هفته محیط زیست با شعار «به سوی طبیعت برای زندگی» مراسم دوچرخه سواری با حضور مدیر کل و معاونین حفاظت محیط زیست، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری یزد، معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان، مسئولین و معاونین اداره کل ورزش و جوانان و سازمانهای مردم نهاد و علاقه مندان به حفظ محیط زیست برگزار شد.

در این مراسم صبحگاهی علاقه مندان به کمپین سه شنبه های بدون خودرو در محل پارک باغ ملی واقع در میدان آزادی یزد حضور یافته و بلوارهای شهید صدوقی شمالی، شهید باهنر و دانشجو را به مقصد اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد رکاب زدند.

گفتنی است #کمپین_سه_شنبه_های_بدون_خودرو_یزد با هدف ارتقاء سطح فرهنگ حفظ محیط زیست، ترویج استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا به پیشنهاد یکی از فعالان محیط زیست و با حمایت دفتر مشارکتهای اجتماعی سازمان محیط زیست در کشور به راه افتاده و توجه علاقه مندان زیادی را به خود جلب نموده است.